Otvorené PO-ŠT od 9:00 do 17:00 h. 

O nás

C&D Services s.r.o., Starohájska 8180/9B, 917 01 Trnava, Slovenská republika
C&D Services s.r.o., Starohájska 8180/9B, 917 01 Trnava, Slovenská republika
Sme tím skúsených odborníkov z colnoprávnej a daňovej problematiky priamo z praxe, so znalosťami colných a daňových predpisov, zahraničného obchodu, logistiky, postupov a procesov. Disponujeme praktickými skúsenosťami z vyše tridsať ročnej praxe. Pôsobíme dlhodobo v aplikačnej praxi, sme manažérmi súkromnej poradenskej spoločnosti, odbornými akreditovanými lektormi, odbornými konzultantmi a expertnými colnými špecialistami, čo zvyšuje náš kredit. Naše služby poskytujeme klientom pre oblasť colnej problematiky, zahraničného obchodu, logistiky a spotrebných daní. Realizujeme odborné semináre internými odbornými lektormi s akreditáciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Odborné semináre, kurzy realizujeme prezenčne, dištančne ako všeobecné, interné, individuálne. Ak Vám nevyhovujú termíny z našej ponuky, tak Vám ponúkneme odborné riešenie šité na mieru priamo podľa Vašich požiadaviek a potrieb. 

SME RIEŠENIE PRE VÁS


Firemné identifikačné údaje:

 • C&D Services s.r.o., Starohájska 9/B, 917 01 Trnava, Slovakia
 • IČO: 46450548
 • IČ DPH: SK2023386805
 • EORI: SK2023386805
 • DUNS: 361180301
 • Registrovaná Obchodný register Okresný súd v Trnave, oddiel: Sro, Vložka č. 28517/T
 • GPS: 48.3793552, 17.59664470000007

 • Kde nás nájdete: 

  Nájdete nás v novom polyfunkčnom dome, oproti poliklinike Družba a Okresného riaditeľstva Policajného zboru SR. V susedstve sídli Úrad Trnavského samosprávneho kraja, pobočka Sociálnej poisťovne a Daňový úrad Trnava. Lávka pre peších umožňuje rýchle spojenie s historickým centrom mesta. Príjemnú atmosféru prostredia v blízkosti sídla našej spoločnosti dotvára posedenie v kaviarni PALETA s letnou terasou. Bankomaty SLSP, VÚB pred vstupom do budovy Polikliniky Družba, bankomat ČSOB pri vstupe do budovy Úradu Trnavského samosprávneho kraja (ďalej len "TT SK"). 

  Verejné parkovanie v okolí:  

  • platené parkovanie pred budovou Trnavského samosprávneho kraja alebo v garážovom dome priamo vedľa budovy TT SK
  • platené parkovanie v okolí je možné v Zóne B (ulica Starohájska) alebo v Zóne R6 ulica Clementisova a priľahlé ulice plochy pri obytných domoch, treba si uhradiť poplatok cez parkovací automat (priamo na Starohájskej ulici oproti OR PZ SR), alebo cez SMS na číslo 2200, alebo cez aplikáciu www.datamesta.trnava.sk platobnou kartou,
  • mestská polícia ukladá sankcie za tieto prehrešky v blokovou pokutou na mieste, prípadne oznámení na vozidle o spáchaní priestupku.   

  Naplánujte si cestu, nájdite si nás ľahko a pohodlneMapu spolu s telefónom a mailom nájdete v menu sekcie KONTAKT spolu s fotogalériou sídla firmy, okolím, príjazdom. Naplánujte si trasu vopred, aby ste predišli hľadaniu a problémom priamo na mieste. V prípade potreby nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme radou alebo Vás budeme navigovať ku ceste k nám a poradíme s čím budete potrebovať.


  Máte otázku, chcete si overiť Vás postup, či sa informovať? Kontaktuje nás: 


  Mgr. Jozef Vaško, em. h.c.i.

  • konateľ, expert na colnú problematiku, colný špecialista, odborný lektor a konzultant 
  • mail: jozef.vasko@cdservices.sk
  • mobil: +421 905 172872

  Odborník a lektor s vysokoškolským vzdelaním a odborným colným vzdelaním, z vyše 33 ročnou odbornou praxou z uplatňovania colných predpisov. Má bohaté skúsenosti z metodickej oblasti, z praktickej oblasti uplatňovania colných predpisov, z procedurálnych postupov, aktívne lektoruje v spolupráci so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou, colnú problematiku i súvisiace témy INCOTERMS 2020, INTRASTAT-SK, Dohovor CMR a iné. Pôsobil ako vedúci katedry Colnej politiky a medzinárodného obchodu Colného inštitútu Colného riaditeľstva Slovenskej republiky. V súčasnosti je konateľ a expert C&D Services s.r.o. a predseda Spolku colníkov Slovenskej republiky. Bol ocenený striebornou medailou Spolku celníku České republiky a je čestným členom Spolku celníku Českej republiky.


  Bc. Igor Lebiedzik 

  • konateľ, expert na colnú problematiku, colný špecialista, odborný lektor a konzultant

  • mail: igor.lebiedzik@cdservices.sk
  • mobil: +421 915 575258

  Odborník a lektor s vysokoškolským vzdelaním, odborným colným vzdelaním, viac ako 27 ročnou odbornou praxou v odbore. Má rozsiahle praktické skúsenosti s riešením náročných odborných projektov v colnej oblasti. Pôsobil dlhodobo na viacerých vedúcich postoch v strednom manažmente špecializovanej štátnej správy. Bol lektorom v oblasti aplikácie zákazov a obmedzení pri dovoze tovaru a výkonu služby na štátnych hraniciach. Okrem iného bol ocenený za mimoriadne zásluhy a rozvoj colnej správy a striebornou medailou za vzornú službu.


   Ing. Milan Sládek 

  • konateľ, expert na spotrebné dane, odborný lektor a konzultant

  • mail: milan.sladek@cdservices.sk
  • mobil: +421 915 575265

  Odborník a lektor s vysokoškolským vzdelaním, odborným colným vzdelaním s vyše 25 ročnou odbornou praxou, rozsiahlymi skúsenosťami a znalosťami z uplatňovania colných a daňových predpisov. Koordinoval, systémovo riadil činnosť regionálneho colného úradu. Prakticky riešil najzložitejšie problémy a prípady v colnej problematike a pri správe spotrebných daní. Bol niekoľkokrát ocenený, okrem iného aj za mimoriadne zásluhy a rozvoj colnej správy a striebornou medailou za vzornú službu. V roku 2010 dostal čestné uznanie od generálneho tajomníka Svetovej colnej organizácie.